Palarnia kawy Finest Coffee


Palarnia kawy Finest Coffee. Naszą dewizą jest jakość oraz świeżość. Kawę wypalamy dopiero po otrzymaniu zamówienia poprzez nasz sklep internetowy. Ziarna wypalamy metodą rzemieślniczą, w tradycyjnym, profesjonalnym piecu bębnowym. Ręcznie sterowany piec jest jedyną maszyną z której korzysta nasza palarnia kawy podczas produkcji. Wszystkie procesy, od kontroli jakości zielonego ziarna, zasyp pieca, aż po kontrolę wypalania i pakowanie kawy ziarnistej, są wykonywane ręcznie, z wielką starannością.
Data palenia kawy, którą znajdą Państwo na naszych opakowaniach jest zawsze datą bieżącą. W palarni kawy Finest Coffee staramy się, aby zakupiona kawa dotarła do Państwa około 3-4 dnia od wypalenia, tj. w momencie, gdy ziarna zdążą już chwilę odgazować i nabrać wspaniałego smaku oraz aromatu.
Nasza palarnia kawy oferuje stałe dostawy kawy do klientów indywidualnych, biur oraz gastronomii. W naszym projekcie "kawa do biura" wzieło udział wiele firm. Cieszymy się bardzo, że nasza świeżo palona kawa serwowana jest w tak wielu biurach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Palarnia kawy Finest Coffee Warszawa

Mieścimy się z Józefosławiu pod Warszawą i to stąd zaopatrujemy Państwa w niezwykle aromatyczną, świeżo paloną kawę. Oferujemy również odbiór osobisty, w naszym punkcie odbiorów. Szczegóły znajdują się w zakładce "Dostawa". Tel. 781 378 383.