Kawiarka Bialetti Venus 4

Kawiarka Bialetti Venus 4

145,00 zł
Brutto

Kawiarka Bialetti Venus 4 o pojemności całkowitej 200ml.
Idealna kawiarka do domu wykonana ze stali nierdzewnej. Najpopularniejszy model kawiarki Bialetti.

Szczegóły produktu

Opis

Kawiarka Bialetti Venus 4

Kawiarki Bialetti są uważane za najlepsze na świecie. Ta włoska kawiarka została wykanana ze stali nierdzewnej i to wysokiej jakości produkt, dzięki któremu można przyrządzić do 4 filiżanek pysznego espresso. Nie od dziś wiadomo, że kawa przygotowana w kawiarce jest najbardziej zbliżona smakiem do espresso z ekspresu ciśnieniowego.

Kawiarka Bialetti Venus 4 to perfekcyjne wykonanie oraz łatwa obsługa

Kawiarka Bialetti Venus 4 to jeden z bardziej znanych wśród modeli kawiarek, który zdobył uznanie wielu wielbicieli kawy. Cechuje ją perfekcyjne wykonanie i duża funkcjonalnością. Niezawodna konstrukcja i łatwa obsługa sprawia, że kawiarka Bialetti Venus 4 gości w wielu domach, a także kawiarniach i cieszy się olbrzymią popularnością.

Kawiarka Bialetti została przystosowana do kuchenek gazowych, indukcyjnych oraz elektrycznych. To niewielkie urządzenie składa się z trzech elementów: zbiornika na wodę, pojemnika z sitkiem oraz górnej części na przygotowaną kawę. Poza funkcjonalnością kawiarkę Bialetti Venus 4 można wyróżnić za atrakcyjny design: wykonana jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu prezentuje się nowocześnie, ale też bardzo elegancko.
Urządzenie działa w niezwykle prosty sposób: po wypełnieniu zbiornika z sitkiem kawą i wlaniu wody do dolnego pojemnika wystarczy wstawić kawiarkę na niewielki ogień i zaczekać aż wytworzy się ciśnienie. Po osiągnięciu odpowiedniej temperatury wodu w górnym pojemniku po upływie krótkiego czasu znajdzie się napój gotowy do spożycia. Kawiarka Bialetti Venus 4 gwarantuje zadowolenie z użytkowania - dzięki niej co rano można się cieszyć smaczną kawą. Firma Bialetti, producent kawiarek oraz innych akcesoriów do kawy jest znana na europejskim rynku od lat. Zakup kawiarki Bialetti Venus 4 wiąże się z bezproblemowym użytkowaniem oraz dużą wygodą, jeśli chodzi o codzienne przygotowywanie kawy oraz czyszczenie urządzenia.

Opinie

Obecnie brak opinii - zaloguj się, aby dodać

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu