Kwietniowe newsy 2024

Dzień dobry. Mamy dobre i złe wiadomości. Zaczniemy najpierw od tych dobrych.

1. W palarni pojawiły się dwie nowe kawy:

  • Brazylia Fazenda Boa Vista
    Jest to microlot o ocenie sensorycznej 87 pkt. SCA. W filiżance znajdziecie czekoladę, miodową słodycz, świeże tropikalne owoce, karmel. Na finiszu wyczuwalna gorycz ciemnej czekolady.

  • Brazylia Fazenda Santa Cecilia
    Ziarna o ocenie 84,5 punktu w skali SCA. Smak: karmel, mleczna czekolada, orzech, posmak żółtych owoców oraz kakao. W filiżance słodka, z niską kwasowością, delikatnym posmakiem żółtych owoców oraz zaznaczoną goryczą kakao na finiszu. 

Mimo iż profile smakowe obu kaw wyglądają podobnie, to zdecydowanie różnią się one od siebie smakiem. Zapraszamy do wypróbowania  naszych nowości :)

2. Za jakiś czas, mamy nadzieję, że do końca miesiąca, w palarni pojawią się nowe kawy z Kostaryki oraz Peru. Uzupełnimy także stany kawy Brazylia Fazenda Monte Belo o dostawę ze świeżych zbiorów :)

3. Jakiś czas temu do palarni dotarła nowa dostawa kawy Brazylia Cerrada Patrocinio.  Jest to dostawa ze świeżych zbiorów, dlatego będzie się ona nieco różnić w smaku od ziaren z poprzedniej dostawy. 

4. Złą wiadomość mamy następującą. Wypiliście cały zapas kaw Brazylia Yellow Bourbon Fazenda Rainha oraz Brazylia Fazenda Santa Rita. Z jednaj strony bardzo nas to cieszy, że tak Wam posmakowały, z drugiej jednak pojawiły się braki w palarni. Pragniemy poinformować, że obie kawy powrócą  do oferty w ciągu ok. 1-2 miesięcy. Obecnie obie płyną do naszego kraju. W tym czasie serdecznie zapraszamy do wypróbowania nowości.

Inne wieści z naszej palarni...

Produkt dodany do listy życzeń

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu