Drodzy Klienci,
Wasze bezpieczeństwo jest dla mnie, właściciela palarni priorytetem, dlatego już w pierwszej połowie marca wprowadziłem zmiany mające na celu poprawienie bezpieczeństwa Was, Klientów, produktów oraz samej palarni. Na dzień dzisiejszy palarnia kawy wciąż pracuje i nadal z przyjemnością realizujemy zamówienia i wypalamy dla Was kawę.

Gdy tylko pojawiły się pierwsze doniesienia o niebezpieczeństwie spowodowanym koronawirusem COVID-19 podjęte zostały kroki w celu zminimalizowania zagrożenia:

  • Roaster pracuje przy piecu w rękawiczkach jednorazowych oraz maseczce ochronnej. Sam piec, sprzęty oraz dłonie są regularnie dezynfekowane
  • Tymczasowo wyłączona została możliwość odbiorów osobistych w Józefosławiu oraz Warszawie
  • Gorąco zachęcamy do korzystania z dostaw bezkontaktowych za pomocą Paczkomatów InPost. Koszt dostawy to tylko 10,50 zł
  • Chwilowo zrezygnowaliśmy z dostaw spedytorem Pocztex Kurier 48 na rzecz firmy DPD. Zmiana podyktowana jest rewolucją w sposobie pracy placówek Poczty Polskiej, która może utrudniać odbiór przesyłek w przypadku ich awizowania. Firma DPD posiada sieć wygodnych punktów odbiorów (sklepy), które przeważnie nie są tak oblegane jak placówki pocztowe w ostatnim czasie. Koszt dostawy kurierem DPD to 16 zł lub gratis przy zamówieniach powyżej 160 zł.
  • Do palarni nie mają wstępu osoby trzecie. Przekazywanie przesyłek kurierowi jest bezkontaktowe przed budynkiem palarni, z zachowaniem wymaganej odległości

Na koniec dwie bardzo ważne prośby, które kieruję do Państwa.

Po przyjęciu przesyłki oraz jej rozpakowaniu proszę koniecznie o wyrzucenie opakowania kartonowego, w którym dotarła do Państwa kawa, a następnie dokładne umycie rąk.
Przesyłka, którą odebrali Państwo z Paczkomatu, bądź z rąk kuriera, przebyła długą drogę i prawdopodobnie miało ją w swoich rękach bardzo dużo osób, łącznie z obsługą sortowni firm kurierskich. Dla Państwa bezpieczeństwa gorąco proszę o dokładne umycie dłoni oraz wyrzucenie kartonu po przesyłce. 

Palarnia kawy Finest Coffee, którą z wielką radością i zapałem prowadzę, to w pełni polska mikro-firma. Niestety czas epidemii jest trudnym okresem, także dla małych przedsiębiorców z uwagi na zmniejszoną ilość zamówień, szczególnie wśród klientów biznesowych, jak kawiarnie, pizzerie czy biura, które w większości przypadków są pozamykane. 
Dlatego też zwracam się do Państwa z prośbą o wybieranie polskich firm, produktów i lokalnych, małych sklepów podczas robienia lub planowania zakupów.
Gorąco kibicuję akcji #KupujŚwiadomie i zachęcam do zapoznania się z jej szczegółami (link).  

Życzę Wam dużo zdrowia,
Wasz ulubiony roaster ;)
Tomasz Szenfeld 

Produkt dodany do listy życzeń

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu