Gdy po raz pierwszy sprowadziliśmy kawę Brazylia Fazenda Monte Belo w 2019 roku nie wiedzieliśmy, że aż tak przypadnie do gustu naszym Klientom, a cały zapas zostanie wykupiony w ciągu jednego miesiąca i konieczne będzie zamówienie kolejnych worków. Następnie kawa pojawiła się u nas w 2020 roku i wystarczyło jej zaledwie na niecałe 3 miesiące.
W zeszłym tygodniu ponownie pojawiła się ona u jednego z importerów, w bardzo ograniczonej ilości i to dosłownie na chwilę. Dzięki szybkim działaniom udało nam się kupić w te ziarenka i sprowadzić je do naszej palarni! :)

Nowa dostawa pochodzi ze zbiorów 2021. W smaku dominują orzechy, czekolada i suszone owoce. Jeszcze nigdy do tej pory nie testowaliśmy tak bardzo orzechowej kawy. Gorąco polecamy!

Brazylia Fazenda Monte Belo Late Harvest

Produkt dodany do listy życzeń

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu