Wraz z Nowym Rokiem, na początku stycznia pojawiły się w palarni trzy niesamowicie aromatyczne i pachnące nowości. Są to ziarna speciality z oceną od 84 do 87 punktów SCA, z Brazylii. Kawy z Brazylii to najczęściej wybierane przez naszych klientów produkty, które wychodzą wprost z naszego pieca. Jesteśmy wręcz pewni, że będą Państwo zadowoleni z nowych ziaren :)

A oto przed Państwem:

  • Brazylia Fazenda Barinas
    Ziarna otrzymały 85,25 punktów SCA i pochodzą z plantacji, która zajmowała wysokie miejsca w wielu prestiżowych zawodach kawowych. W smaku mleczna czekolada, kakao, miód, nuty owoców tropikalnych. Szczegółowy opis w linku poniżej.
  • Brazylia Fazenda Pinhal
    84 punkty SCA, uprawiana na terenie rezerwatu przyrody, pochodzi z rodzinnej plantacji o długich tradycjach uprawy kawy. W filiżance: kakao, brązowy cukier, czekolada, miód, nuty kwiatowe
  • Brazylia Jorge Naimeg
    Ziarna otrzymały 87 punktów SCA i pozyskiwane są metodą kontrolowanej fermentacji beztlenowej. W filiżance tropikalne owoce i mleczna czekolada. Bardzo wysoka słodycz i przepiękna, średnia kwasowość ananasa i pomarańczy. Polecamy tę kawę szczególnie bez dodatku cukry i mleka! Po prostu WOW!

Dodatkowo powoli też kończymy przygodę z kawą Brazylia Fazenda Santa Catarina, której pozostały nam ostatnie kilogramy.
Do końca stycznia mamy także promocję -12% na kawę Brazylia Fazenda Serra Negra

Produkt dodany do listy życzeń

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu