Pragniemy poinformować, że właśnie wykorzystaliśmy ostatni, 59 kg worek kawy Brazylia Guaxupe. Była z nami od 2017 roku. Ze względu na swój łagodny, czekoladowo orzechowy smak pokochało ją wielu naszych drogich Klientów, stając się numerem 1 pod względem sprzedaży i to każdego miesiąca. Była to najczęściej kupowana kawa w naszej palarni. Przyszedł czas na pożegnanie. Coś się kończy... a coś zaczyna! :)

Postanowiliśmy pójść o krok dalej pod względem jakości i świeżości surowej kawy i jesteśmy pewni, że będą Państwo bardzo zadowoleni z naszego pomysłu :) Znaleźliśmy godnego i jeszcze ciekawszego następcę kawy Brazylia Guaxupe. W naszej ofercie zagościła właśnie kawa Brazylia Cerrado Patrocinio. Do tej pory mogli ją wypróbować nasi klienci, których zaopatrujemy w kawę do biura. Z powodzeniem została przetestowana w kilku biurach naszych klientów i spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem.

Nowa Brazylia to kawa speciality, która otrzymała 82 punkty SCA. Jest to Arabika odmiany Mundo Novo oraz Catuai Amarelo. W przeciwieństwie do Brazylii Guaxupe pakowana jest w dodatkowy worek GrainPro, który zachowuje odpowiednią wilgotność surowych ziaren od momentu zapakowania ich na plantacji, aż po transport do naszej palarni. Pochodzi z małych gospodarstw należących do rolników skupionych w spółdzielni Expocaccer. Wszystkie plantacje znajdują się w miejscu krateru uśpionego wulkanu o nazwie Chapadão de Ferro. Dzięki żyznej i bogatej w składniki mineralne glebie rolnicy uprawiający swoją kawę w tym miejscu uzyskują doskonałe rezultaty swojej pracy, tj. bogate zbiory oraz pyszną kawę.

Dzięki nawiązaniu nowych kontaktów będziemy mogli na bieżąco kupować zielone ziarna tej kawy, zawsze z najnowszych zbiorów, uzupełniając stan magazynu. Zapraszamy do wypróbowania!

Brazylia Cerrado Patrocinio

Produkt dodany do listy życzeń

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu