Jura Impressa F9 Piano-Black

Nowy

W pełni automatyczny ekspres ciśnieniowy do kawy Jura Impressa F9 Piano-Black

Więcej szczegółów

Czekamy na dostawę!

Opinie klientów

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu

Oceń produkt

6 490,00 zł

Lista życzeń

Opis

Czas realizacji5-7 dni roboczych
MłynekTak - wbudowany
Spieniacz mlekaTak - wbudowany

Więcej informacji

Jura Impressa F9 Piano-Black

Wyświetlacz TFT z wyborem za pomocą pokrętła do niewymagającej objaśniania, intuicyjnej obsługi

Technologia TFT firmy JURA stanowi część klasy kompaktowej. Zwykłe przekręcenie pokrętła Rotary Switch powoduje, że na wyświetlaczu 2,8″ pojawia się długa lista specjałów kawowych. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby spełnić kawowe marzenia. Na ekranie startowym można zaprogramować indywidualnie cztery ulubione rodzaje kawy i dowolnie je nazwać.

ekspres cisnieniowy jura f9
jura f9 pianoRotary Selection – Wybór z pokrętła

Możesz przygotować więcej napojów, niż pokazuje ekran startowy. Po obróceniu pokrętła Rotary Switch wyświetlą się wszystkie dostępne produkty do przygotowania. Wystarczy tylko obrócić pokrętło do momentu pojawienia się żądanego produktu. Teraz naciśnij pokrętło, aby rozpocząć proces przygotowywania.
Szeroki wachlarz kompozycji kawowych…

Po raz pierwszy w historii klasy kompaktowej firmy JURA także w przypadku specjałów kawowych z mlekiem wystarczy tylko naciśnięcie przycisku, a ulubiony gatunek kawy płynie prosto do filiżanki. Obok klasyki, jak kawa ristretto, kawa espresso, zwykła kawa, kawa latte macchiato i kawa cappuccino, za pomocą modelu JURA F9 tak samo doskonale wychodzi stylowy modny napój, np. kawa flat white, jak i ulubiona café au lait

- Ristretto
- 2 x Ristretto
- Espresso
- 2 x Espresso
- Cafe Creme
- 2 x Cafe Creme
- Kawa specjalna
- Capuccino
- Latte Macchiato
- Espresso Macchiato
- Flat White
- Café au Lait
- Gorąca woda
- Mleko

ekspresy jura
ekspres jura f9One Touch w perfekcyjnej wersji: 14 specjałów za naciśnięciem przycisku, od kawowych klasyków po stylowa kawę flat white

Kawa espresso jako dawka energii z rana, kawa latte macchiato do spokojnego rozkoszowania się lub kawa flat white jako stylowy napój na czasie. Dzięki 14 specjałom do wyboru JURA F9 oferuje kawowe przyjemności na każdy gust. Osiem mocy aromatu umożliwia tu całkowicie indywidualne ustawienia. Osobna wylewka do kawy, mleka i wrzątku gwarantuje idealną higienę, posiadającą certyfikat TÜV.

Nowy młynek Aroma + 

Teraz jeszcze bardziej cichy i wydajny (czas mielenia -50%). Gwarantuje jednolitość zmielonego ziarna, a tym samym lepszą jakość napoju kawowego.

Specjalne silikonowe uszczelki w pokrywie pojemnika na ziarno.


Dzięki temu ziarna kawy przechowywane są świeże przez długi czas.
jura impressa f9Przemyślana podwójna wylewka z regulacją wysokości i technologią delikatnej pianki

Podwójna wylewka z bezstopniową regulacją wysokości od 65 mm do 111 mm jest wyposażona w najnowocześniejszą technologię delikatnej pianki. Wylewka pozwala uzyskać pulchną, delikatną piankę mleczną o kuszącej konsystencji jako dopełnienie doskonałej kawy cappuccino lub kawy latte macchiato; jest łatwa w demontażu i czyszczeniu. Dwa oddzielne systemy przewodów do kawy i mleka gwarantują idealne rezultaty i higienę.

Jura Impressa F9 specyfikacja

Opinie

Bądź pierwszy i napisz swoją opinię !

Produkty powiązane