Comandante C40 MK3 Nitro Blade

Nowy

Comandante C40 MK3 Nitro Blade - obecnie najdokładniejszy na rynku ręczny, żarnowy młynek do kawy, który doczekał się własnych zawodów baristycznych "Polish Comandante Championship"
Dostępność: 2-3 dni

Więcej szczegółów

Czekamy na dostawę!

Opinie klientów

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu

Oceń produkt

980,00 zł

Lista życzeń

Więcej informacji

Comandante C40 MK3 Nitro Blade - najdoskonalszy ręczny młynek

Comandante C40 MK3 Nitro Blade - długo wyczekiwany ręczny młynek już w sprzedaży! Najwyższej jakości wykonanie, niepowtarzalny wygląd i doskonałe, równe mielenie kawy to główne zalety młynka Comandante MK3 C40.

Wszyscy ci, którzy nie chcą zrezygnowac z ręcznego młynka do kawy, nie mogą przejść obojętnie obok Comandante MK3 C40, nazywanego nowym "flagowcem" wśród młynków!

Nowy Comandante różni się znacząco od wcześniejszych modeli nie tylko rezultatem i jakością mielenia. Opracowany przez profesjonalistów dla profesjonalistów  został przemyślany w najdrobniejszych szczegółach. Znalazły w nim zastosowanie materiały najwyższej jakości,  a uzyskany przez to efekt winduje Comandante C40 MK3 Nitro Blade na czołową pozycję w rankingu ręcznych młynków do mielenia kawy. 
Żarna wykonane są ze stali nierdzewnej wytwarzanej w opatentowanym procesie produkcji. Krawędzie łopatek tnących są ostrzone ponownie po hartowaniu azotem, przez co są niezwykle odporne na ścieranie, a technologia w jakiej zostały wykonane sprawia, że żarna nie wpływają na smak kawy. Również korpus młynka Comandante C40 MKIII wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest to niezwykle trwały gadżet. Drewniane wykończenie nadaje mu niepowtarzajny wygląd. Uchwyt młynka został wykonany z drewna dębowego.  Do młynka dołączony jest dodatkowy pojemnik na kawę. Oba pojemniki pomieszczą po około 40-45 gramów kawy.

Główne cechy młynka Comandante C40 MK3 Nitro Blade

  • wykonanie ze stali nierdzewnej, z drewnianym wykończeniem
  • duża szybkość mielenia
  • kilka stopni mielenia
  • odpowiedni do każdego rodzaju parzenia kawy
  • łatwa regulacja grubości mielenia od grubego (French Press) po miałki pył
  • szklany pojemnik na zmieloną kawę ok 40 gramów
  • dodatkowy pojemnik
  • wykończenie korpusu: drewno lub zebra

Opinie

Bądź pierwszy i napisz swoją opinię !

Produkty powiązane