Dostawa

Wiemy jak ważny jest dla naszych Klientów czas realizacji zamówienia, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zrealizować wszystkie wysyłki jak najszybciej! Państwa kawa zostanie wypalona w dniu złożenia zamówienia lub dnia następnego. Z uwagi na świeżość oraz konieczność odgazowania ziaren kawę wysyłamy następnego dnia po wypaleniu.
Współpracujemy w firmą kurierską DPD oraz Pocztą Polską. Nasze przesyłki realizowane są właśnie za pośrednictwem tych firm. 

Opcje dostawy:
- odbiór osobisty po przedpłacie - 0 zł
- Poczta Polska Kurier48 - 12 zł
- Kurier DPD 14 zł - UWAGA! Z powodu problemów po stronie przewoźnika wyłączamy chwilowo tę formę dostawy.

Odbiór osobisty

Istnieje możliwość odbioru kawy osobiście, w Józefosławiu k. Warszawy. Odbiór osobisty jest możliwy po dokonaniu zakupu oraz opłaceniu zamówienia. Kawę mogą Państwo odebrać w naszym punkcie odbiorów, tuż obok palarni, otwartym w tygodniu do godz. 21:00 oraz w soboty. Wszelkie szczegóły dotyczące dojazdu oraz realizacji gotowego zamówienia otrzymają Państwo drogą mailową. Uwaga: odbiór osobisty jest możliwy dopiero po otrzymaniu od nas stosownej informacji.

Darmowa dostawa

Z opcji Darmowej Dostawy mogą Państwo skorzystać na dwa sposoby:

  • przy zakupie kawy za min. 160 zł

W tym przypadku, w koszyku automatycznie pojawi się kod rabatowy, po wybraniu którego zostanie odjęty koszt dostawy Pocztą Polską

  • przy zakupach za min. 250 zł (np. kawa, akcesoria)

W tym przypadku rabat zostanie naliczony automatycznie