Finest Coffee to polska mikro palarnia kawy, powstała w 2014 roku z miłości do tego drogocennego napoju.
Dawno temu kawa stała się dla nas nie tylko obowiązkowym punktem każdego poranka, ale pasją, zawodem i sposobem na życie.

Zajmujemy się importem kawy zielonej oraz, jako producent kawy, wypalaniem wysokogatunkowych kaw z różnych zakątków świata. Jesteśmy niewielką firmą, dlatego stawiamy przede wszystkim na jakość, a nie ilość oferowanych produktów. Wybieramy najlepsze plantacje i najbardziej drogocenne ziarna kaw, a podczas wypalania wydobywamy z nich to, co najlepsze – wyśmienity smak, głęboki aromat i intensywną barwę. Stale pogłębiamy naszą wiedzę i chcemy się nią z Państwem dzielić. Pragniemy, aby nasi Klienci dostawali to, co najlepsze, by dzięki nam za każdym razem mogli odkrywać bogactwo smaku i niezwykłość zapachu w każdej filiżance kawy.

Jesteśmy profesjonalistami. Jako producent kawy wiemy, że o smaku dobrej kawy świadczy nie tylko jej rodzaj i pochodzenie ziaren, ale także ich świeżość, sposób wypalania i przechowywania. To dlatego kawę palimy wyłącznie na życzenie Klienta, po złożeniu przez niego zamówienia, dzięki temu jest ona zawsze doskonałej jakości. Stosujemy tradycyjne metody i ziarna wypalamy w specjalistycznym piecu bębnowym w temperaturze ok. 200 stopni Celsjusza, następnie chłodzimy je i odpowiednio pakujemy. Przez kolejne 1-2 dni kawa przechodzi proces odgazowania, podczas którego z ziaren wydziela się dwutlenek węgla, a sama kawa nabiera głębokiego aromatu. Wszystko po to, by nie utraciła ona nic ze swych wartościowych właściwości, a wręcz przeciwnie – by je wzbogaciła i spotęgowała.

Producent kawy Finest Coffee oferuje różne rodzaje świeżo palonej kawy oraz surowe ziarna kawowca (kawę zieloną). Szczególnie polecamy nasze kawy jednorodne oraz mieszanki (kawę do ekspresu), które świetnie sprawdzają się np. jako kawa do biura czy w gastronomii. Oprócz kawy w naszej ofercie znaleźć można także słodkie syropy marki Monin, kawiarki, ekspresy i młynki do kawy oraz inne akcesoria dla koneserów, dzięki którym parzenie i picie kawy stanie się niezwykle przyjemnym, codziennym rytuałem.

Palarnia kawy Finest Coffee
Biuro: Radnych 2,

05-500 Józefosław k. Warszawy

Adres korespondencyjny:
Finest Coffee Tomasz Szenfeld
ul. Bokserska 34/79
02-682 Warszawa
NIP 521-335-86-85 REGON 147427500

Produkt dodany do listy życzeń

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu