kawa do firmy biura warszawa

KAWA DO BIURA

Palarnia kawy Finest Coffee - dostawy kawy do biura Twojej firmy. Zapraszamy do współpracy biura, kawiarnie, hotele oraz restauracje. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie świeżo paloną kawę, z dostawą na terenie całego kraju.

Nasza oferta obejmuje:
- dostawy kawy do biura/firmy: stałe dostawy świeżo palonej  kawy ziarnistej
- dodatki takie jak syropy smakowe, cukier, zabielacze, kubeczki jednorazowe, elegancka oraz kolorowa porcelana
- sprzedaż automatycznych ekspresów ciśnieniowych marki Saeco, Nivona oraz Jura, a także kolbowych (La Marzocco, Promac, Domobar, Nuova Simonelli)
- akcesoria dla baristów oraz do parzenia kawy takich marek jak Bialetti, Hario oraz Chemex (wszystkie modele)

Oferta:
W celu zapoznania się z ofertą dostawy kawy do firmy serdecznie zapraszamy do kontaktu pod adresem [email protected]
Z przyjemnością przedstawimy Państwu korzystne warunki cenowe.

Mając na uwadze świeżość naszych produktów kawę wypalamy tuż przez wysyłką do naszych Klientów.Kawa do biura Twojej firmy - regularne dostawy

Kawa do biura - wiemy jak ważnym elementem dnia pracy każdej firmy jest dobra kawa ziarnista. Bez niej nie ma mowy o udanym spotkaniu biznesowym. Dlatego też swoim klientom biznesowym proponujemy świeżo palone kawy z dostawą do biura: mieszanki kaw Arabica lub z niewielkim dodatkiem Robusty, które doskonale sprawdzą się w ekspresach każdego typu, jako espresso, americano oraz kawy mleczne. Z przyjemnością pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniej kawy do ekspresu.
Nasza kawa do biura gości już w wielu dużych oraz średnich, znanych firmach z takich miast jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Łódź, Rzeszów, Poznań oraz Bydgoszcz. Dostawy świeżej kawy do firmy odbywają się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Oferujemy korzystne warunki współpracy dot. dostaw kawy do firmy oraz darmową dostawę przy zamówieniach powyżej 4 kg.

Najlepsza kawa do kawiarni, kawa do gastronomii

To nasza specjalność. Kawa to główny napój serwowany Gościom, dlatego niezwykle ważny jest dobór odpowiednich ziaren. Z przyjemnością pomożemy w wyborze świeżo palonej mieszanki espresso lub kawy jednorodnej. Oferowane przez nas kawy to wyłącznie najwyższej jakości ziarna specialty.