Palarnia kawy Finest Coffee - dostawy kawy do biura Twojej firmy. Zapraszamy do współpracy biura, kawiarnie, hotele oraz restauracje. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie świeżo paloną kawę, z dostawą na terenie całego kraju.

Nasza oferta obejmuje

  • dostawy kawy do biura. Stałe dostawy świeżo palonej kawy ziarnistej
  • dodatki takie jak syropy smakowe, gorąca czekolada, kubeczki jednorazowe, elegancka oraz kolorowa porcelana
  • sprzedaż automatycznych ekspresów ciśnieniowych marki Saeco, Nivona oraz Jura, a także kolbowych (La Marzocco, Promac, Domobar, Nuova Simonelli)
  • akcesoria dla baristów oraz do parzenia kawy takich marek jak Bialetti, Hario oraz Chemex

Napisz do nas

W celu zapoznania się z ofertą dostawy kawy do firmy serdecznie zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego lub pod adresem [email protected]. Z przyjemnością przedstawimy Państwu korzystne warunki cenowe. Mając na uwadze świeżość naszych produktów kawę wypalamy tuż przez wysyłką do naszych Klientów.

Dostawy kawy do biura

Wiemy jak ważnym elementem dnia pracy każdej firmy jest dobra kawa ziarnista. Bez niej nie ma mowy o udanym spotkaniu biznesowym czy codziennej pracy. Dlatego też swoim klientom biznesowym proponujemy świeżo palone kawy z dostawą do biura: mieszanki kaw Arabica lub z niewielkim dodatkiem Robusty, które doskonale sprawdzą się w ekspresach każdego typu, jako espresso, americano oraz kawy mleczne. Z przyjemnością pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniej kawy do ekspresu.

Nasza kawa do biura gości już w wielu dużych oraz średnich, znanych firmach z takich miast jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Łódź, Rzeszów, Poznań oraz Bydgoszcz. Dostawy świeżej kawy do firmy odbywają się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Oferujemy korzystne warunki współpracy dot. dostaw kawy do firmy oraz darmową dostawę przy zamówieniach powyżej 4 kg.

Kawa do kawiarni i gastronomii

To nasza specjalność. Kawa to główny napój serwowany Gościom punktów gastronomicznych, dlatego niezwykle ważny jest dobór odpowiednich ziaren. Z przyjemnością pomożemy w wyborze świeżo palonej mieszanki espresso lub kawy jednorodnej. Oferowane przez nas kawy to wyłącznie najwyższej jakości ziarna specialty.

kawa do biura dostawa
Produkt dodany do listy życzeń

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu