kawa do biura dostawa warszawa

Dostawy kawy do biura. Finest Coffee zaprasza do współpracy biura, kawiarnie, hotele, restauracje. W ofercie wyłącznie świeżo palona kawa do dostawą na terenie całego kraju.

Nasza oferta obejmuje:
- kawa do biura: stałe dostawy świeżo palonej  kawy ziarnistej
- dodatki takie jak syropy smakowe, cukier, zabielacze, kubeczki jednorazowe, elegancką oraz kolorową porcelanę
- sprzedaż automatycznych ekspresów ciśnieniowych marki Saeco oraz Jura, a także kolbowych (La Marzocco, Promac, Domobar)
- akcesoria do parzenia kawy takich marek jak Bialetti, Hario oraz Chemex (wszystkie modele)


W związku z pytaniami dotyczącymi dostaw kawy prosimy o kontakt e-mail pod adresem [email protected]

Mając na uwadze świeżość naszych produktów kawę wypalamy tuż przez wysyłką do naszych Klientów.Kawy do biura - dostawa

Kawa do biura - wiemy jak ważnym elementam dnia pracy każdej firmy jest dobra kawa ziarnista . Bez niej nie ma mowy udanym spotkaniu bieznesowym. Swoim klientom proponujemy świeżo palone kawy z dostawą do biura: mieszanki kaw Arabica lub z niewielkim dodatkiem Robusty, które doskonale sprawdzą się w ekspresach każdego typu, jako espresso, americano oraz kawy mleczne. Z przyjemnością pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniej kawy do ekspresu.
Nasza kawa do biura gości już w kilku dużych oraz średnich, znanych przedsiębiorstwach z takich miast jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Łódź, Rzeszów, Poznań oraz Bydgoszcz. Dostawy świeżej kawy do biura odbywają się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, najczęściej następnego dnia roboczego po nadaniu. 

Kawa do kawiarni, kawa do gastronomii

To nasza specjalność. Kawa to główny napój serwowany Gościom, dlatego niezwykle ważny jest dobór odpowiednich ziaren. Z przyjemnością pomożemy w wyborze świeżo palonej mieszanki espresso lub kawy jednorownej.