Promac Club ME Black ekspres do kawy
Promac Club ME Black ekspres do kawy
Promac Club ME Black ekspres do kawy
Promac Club ME Black ekspres do kawy

Promac Club ME Black

9 950,00 zł
Brutto

Promac Club ME Black kompaktowy 1-grupowy ekspres do kawy o niewielkich rozmarach, świetnie sprawdzi się w małej kawiarni lub innej gastronomii. Wypokażony w wymiennika ciepła HX i pompę rotacyjną umożliwia podłączenie go do siedzi wodociągowej.

Szczegóły produktu

Opis

Promac Club ME Black to ekspres do kawy, który doskonale sprawdzi się w niewielkich punktach gastronomicznych. Promac należy do grupy Rancilio, jednego z najlepszych producentów ekspresów do kawy na świecie. Mimo swoich małych rozmiarów ekspres Club ME Black prezentuje się niezwykle stylowo i ciekawie. Ekspres ten jest nie tylko funkcjonalnym, ale przede wszystkim wydajnym narzędziem pracy baristy.

Funkcje
Promac Club ME Black to profesjonalny ekspres do kawy posiadający cztery programowalne przyciski oraz jeden do manualnego dozowania wody potrzebnej do zaparzenia kawy. Club ME Black został wyposażony w miedziany bojler o pojemności 4 l, wymiennik ciepła HX, wylewkę gorzącej wody (wrzątku) oraz dyszę do spieniania mleka.

Wielką zaletą ekspresu Promac Club ME Black jest fakt, że dzięki zamontowanej pompie rotacyjnej można podpiąć go bezpośrednio do sieci wodociągowej, a tackę ociekową do kanalizacji.

Dane techniczne:

  • Zasilanie - 220 - 240 V / 50-60 Hz
  • Moc – 1700W
  • Wymiennik ciepła HX
  • Bojler 4 litry
  • Wymiary w mm– 385 x 530 x 560
  • Waga: 34 kg

Opinie

Obecnie brak opinii - zaloguj się, aby dodać

Zobacz także

Produkt dodany do listy życzeń

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu