Hario Mini Mill Slim Plus

Nowy

Hario Mini Mill Slim Plus - ręczny młynek do kawy wyposażony w ceramiczne żarna w kształcie stożka. Niewielkie rozmiary młynka Hario Mini Mill Slim Plus umożliwiają bezproblemowe przechowywanie, także podczas podróży

Więcej szczegółów

Opinie klientów

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu

Oceń produkt

135,20 zł

-20%

169,00 zł

Lista życzeń

Opis

Czas realizacji1-4 dni robocze

Więcej informacji

Hario Mini Mill Plus to nowa wersja klasycznego młynka Hario Mini Mill. W młynku zastosowano nowy, wzocniony zaczep rączki w kształcie sześciokąta. Nowa wersja charakteryzuje się także ciemniejszym kolorem. Mini Mill Plus to znakomity młynek ręczny do domu i zastosowań przenośnych. Jest praktyczny i poręczny, idealny w podróży, pozwoli szybko i dobrze zmielić Twoją ulubioną kawę.

Rozkłada się go w ciągu kilku sekund i czyści spłukując ciepłą wodą Korpus młynka jest wykonany z wytrzymałych tworzyw sztucznych, natomiast rączka ze stali nierdzewnej. Ceramiczne żarna zapewniają równe mielenie, są odporne na ścieranie i nie wpływają negatywnie na smak kawy. Regulacja grubości mielenia pozwala na dostosowanie przemiału do metody parzenia kawy - od drobniejszego mielenia pod Aeropress, do grubego pod French Press. Stopień mielenia reguluje się stopniowo, w szybki i prosty sposób, za pomocą pokrętła znajdującego się pod żarem. Pojemność młynka pozwala na jednorazowe zmielenie do 24 gramów ziarna, czyli idealnej ilości do zaparzenia 2 dużych kaw w dripie!

Opinie

Bądź pierwszy i napisz swoją opinię !

Produkty powiązane